Tel.: +420 722 433 114
Tel.: +420 722 433 484
Drobečková navigace

VZV - Vysokozdvižné vozíky Brno > Servis vysokozdvižných vozíků

Servis vysokozdvižných vozíků

Potřebujete rychle opravit vysokozdvižný vozík? Provádíme všechny typy oprav manipulační techniky! Naším hlavním zaměřením jsou vysokozdvižné vozíky značky Linde, s jejichž opravou máme dlouholeté zkušenosti. Také disponujeme diagnostikou na všechny typy vozíků Linde.

Spravíme Vám manipulační techniku

  • servis na místě
  • generální opravy vzv v naší dílně
  • montáž přídavných zařízení na vysokozdvižné vozíky

Mezi nejčastější problémy našich zákazníků obvykle patří poruchy zadních náprav a motorů vysokozdvižných vozíků. Pokud si nejste jisti, kde je problém, náš technik to zjistí a opraví!

V rámci generálních oprav je potřeba dovézt vozík, nebo patřičnou komponentu (nejčastěji jde o motory, hnací nápravy a řídící nápravy manipulačních vozíků) k nám do dílny, kde závadu odstraníme. Voozíky i jednotlivé komponenty dopravíme do našeho servisu vlastní dopravou.

Také provádíme montáže přídavných zařízení (například boční posuvy, hydraulicky stavitelné vidle) na manipulační vozíky.

Revize a kontroly manipulační techniky

Provádíme také pravidelné kontroly zdvižných vozíků, které zajišťují bezpečnost jejich provozu a státem stanovené kontroly manipulační techniky. Během běžné technické kontroly zjišťujeme stav oleje a dalších nezbytných součástí vysokozdvižného vozíku pro jeho bezproblémový provoz.

Zajišťujeme také jednoroční kontroly, které nařizuje novela ČSN 26 88 05, zákon 262/2006 Sb., NV 378/2001 Sb., ČSN 1726-1, která určuje povinnost provádět technické kontroly motorových vozíků. Během této revize se zjišťuje celkový technický stav vozíku a o jejím výsledku se sestavuje protokol s doporučeným datem následující zákonné kontroly.

 

Nonstop objednání oprav 722 433 114

Hledáme nové kolegy !

Máte-li zájem stát se součástí Naší společnosti, ozvěte se na tel:

722 433 114.

 

vysokozdvižné vozíky, brno, servis, prodej, pneu